The smart Trick of Тварини That Nobody is Discussing
The smart Trick of Тварини That Nobody is Discussing
Blog Article
В людському організмі головними місцями накопичення глікогену є печінка та скелетні м'язи.
Але до кінця розкрити взаємини між батьками і дітьми дуже важко. Адже звірі самі не розповідають про себе. За них говорить людина, говорить неповно, поспіхом, бо може сказати лише про те, що встигла підглянути, що зуміла розгадати з багатьох таємниць і загадок тварин.
Зазвичай егоїстичний, самець на цей раз не протестує і поступається своєю «квартирою» дітям.
Вони сліпі. Ніяких гострих голок на їх тілі і в помині немає. Їжата або їдять, або сплять, тому ростуть дуже швидко. Незабаром їх голки починають тверднути і з білуватих стають спочатку сірими, а потім коричневими.
Незважаючи на проблеми розрахунків, вчені визначають середню і максимальну тривалість життя тварин. Фото розповість докладніше.
Почнемо нашу добірку цікавої інформації з фактів про найбільших, найшвидших, найважчих та інших «най-най-най» тварин рекордсменів.
У багатьох посібниках як окремий тип вторинноротих розглядаються погонофори.
Риби, зокрема гуппі, демонструють свою культуру шляхом шлюбного поведінки.
максимальна тривалість життя є теоретичною величиною, яка залежить від безлічі факторів;
Так лисиця стрибає під час полювання на гризуна, який ховається під снігом. Їжаки легко переносять невеликі кількості таких сильних отрут як ціанід калію, синильна кислота, миш’як. А під час зимової click here сплячки переносять такі дози ціаніду калію, які в багато разів перевершують смертельні.
Синоніми у зоологічній систематиці в українській мові
Тепер лисенята наважуються вилізти з нори. Смішно дивитися на незграбну ходу дитинчат. Вони ще не можуть визначати відстань до предметів, і спроба перестрибнути через якусь перешкода кінчається для них плачевно.
Вивчення цих дивовижних створінь допомагає нам краще зрозуміти світ, у якому ми живемо, та усвідомити важливість збереження цієї безцінної спадщини.
Раз у два з половиною – три роки у левиці з’являються діти. Зазвичай левенят буває двоє чи троє. Але іноді – це трапляється в дощовий період – народяться четверо.